طعم پاش

امروزه با توجه به تنوع ذائقه های مردم در سراسر دنیا و با توجه به تقاضای بالای محصول، صنعت به سمت تولید ماشین آلاتی برای طعم زنی به محصولات نهایی سوق داده شده تا تمام سلایق را در سراسر دنیا پاسخ دهد. شرکت زاگرس تاو ماشین نیز همواره متناسب با تکنیک های روز اروپا سعی در ساخت بهترین ماشین آلات برای پوشش تمام انواع طعم های موجود در بازار را دارد.

یکی از عواملی که مدیران تولید همواره با آن درگیر هستند باقی ماندن طعم و محصول درون درام طعم پاش بوده که این باقیمانده ها درون درز جوشکاری شده پله های درام محبوس شده و شستشو و نظافت آنها به سختی صورت می گیرد. این مشکل باعث فساد و تجمع میکروب ها در نواحی ذکر شده می شود. شرکت ما جهت بر طرف نمودن این مشکل پله های موجود در درام را به صورت خمکاری شده طراحی نموده است تا جایی برای رسوب طعم باقی نماند. یکی دیگر از مشکلات دستگاه طعم پاش قسمت انتقال و پاشش طعم ( فیدر ) است. طعم هایی مانند طعم پنیری و کچاپ که حالت چسبندگی دارند همیشه در مخزن طعم دچار مشکل شده و انتقال به درستی صورت نمی گیرد.

زاگرس تاو ماشین با استفاده از دانش روز فیدرهای اصلاح شده را طراحی نموده تا مشتریان محصولی طعم زده شده بصورت یکنواخت را تولید نمایند.  


مورد استفاده در