خط تولید آلبالو خشک

خط آلبالوخشک

آلبالو یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین میوه های فصل تابستان است که به صورت تازه ، ترشی ، مربا ،لواشک و آلبالوی خشک مورد مصرف قرار می گیرد. آلبالوی خشک به عنوان یکی از تنقلات کاملا سالم و مفید می باشد.

خشک کردن آلبالو توسط کشاورزان و به صورت طبیعی انجام می شود. آلبالو خشک شده که از کشاورز خریداری می شود دارای ضایعات فراوان می باشد که قبل از فرآوری آن ضایعات باید از آن جدا شود و سپس وارد خط فرآوری شود. شرکت زاگرس تاو ماشین خط تولید را به گونه ای طراحی نموده است که مشکلات در حین تولید و فرآوری آلبالو خشک را برطرف نموده است. به دلیل اینکه آلبالوی خشک دارای خاک، سنگ، آشغال و چوب است در ابتدای خط تولید سیستم غربال دو مرحله ای در نظر گرفته شده است که ضایعات موجود در آلبالو خشک را گرفته و از ورود آن به داخل خط تولید جلوگیری نماید. هم چنین برای پاکسازی کثیفی و خاک محصول از سیستم شستشوی دو مرحله ای آب سرد و برای احیا نمودن و باز شدن بافت خشک آلبالو از سیستم شستشوی آب گرم توسط بویلر بخار استفاده شده است. استفاده از ویبراتور و خشک کن سه طبقه با دمای مجزا نیز بهترین کیفیت محصول را به شما ارائه می دهد.

زاگرس تاو ماشین سازنده خط تمام اتوماتیک تولید و فرآوری آلبالو خشک با استفاده از خشک کن  سه طبقه با دمای مجزا از ظرفیت 250 تا 2000 کیلوگرم در ساعت می باشد.

چیدمان خط فرآوری آلبالو خشک طراحی شده توسط شرکت زاگرس تاو ماشین به شرح زیر است :

1-min

بالابر

2-min

غربال

3-min

بالابر

4-min

هاپر

5-min

شستشوی سرد اولیه

6-min

شستشوی سرد ثانویه

7-min

شستشوی گرم

8-min

ویبراتور

9-min

بالابر

10-min

خشک کن سه طبقه

11-min

بالابر

12-min

طعم زن

دستگاه های استفاده شده

دیگر خطوط تولید

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره خطوط تولید و دستگاه های مرتبط با آنها با ما در ارتباط باشید