اخبار و مقالات

راهنمای خرید خط تولید فرنچ فرایز

راهنمای خرید خط تولید سیب زمینی نیمه آماده یا فرنچ فرایز

طبق آمار سایت تحلیلی fortune business ارزش بازار جهانی، سیب زمینی سرخ کرده در سال 2021، به 15.000 میلیارد دلار رسید! همچنین پیش‌بینی می‌شود تا سال 2029 شاهد اندازه بازار 22.29 میلیارد دلاری باشیم. طبق همین آمار در صورت رشد ثابت این ارزش بازار رشد 4.7٪ خواهد داشت.

همان‌طور که از آمار مشخص است رغبت جهانی به سیب زمینی نیمه آماده بیشتر و بیشتر می‌شود. اما در این بازار کسی موفق است که کیفیت بالایی داشه باشد. و برای کیفیت بالا نیاز به خط تولید فرنچ فرایز استاندارد و با کیفیت داریم. و برای پیدا کردن خط تولید با کیفیت به یک مقاله راهنمای خرید خط تولید فرنچ فرایز احتیاج داریم.

راهنمای خرید خط تولید فرنچ فرایز

یکی از مهم‌ترین نکات در مقاله راهنمای خرید خط تولید فرنچ فرایز پیدا کردن سازنده اصلی خط تولید سیب زمینی نیمه آماده است. اکثر شرکت‌ها، خط تولید فرنچ فرایز را به صورت استوک و کارکرده از دیگر کشورها وارد ایران می‌کنند. سپس در صورت خرابی یا کمبود قطعه‌ای آن را برطرف می‌کنند و به نام خط نو فرنچ فرایز به فروش می‌رسانند.

فروشگاه‌ها هم تنها واسطه‌ این بین سازندگان و خریداران هستند و تنها سود خود را از خط تولید برداشت می‌کنند.
پس باید به دنبال تولید کننده خط تولید فرنج فرایز باشید تا خریدی به‌صرفه، ایمن و با پشتیبانی واقعی دریافت کنید.

راهنمای خرید خط تولید سیب زمینی نیمه آماده

مزایای خرید خط تولید سیب زمینی نیمه آماده چیست؟

 • بازگشت سرمایه با سرعت بالا
 • دسترسی آسان و ارزان به مواد اولیه یعنی سیب زمینی
 • بازار صادراتی جهانی

و در آخر ورود به صنعتی که طبق آمار سایت تحلیلی fortune business ارزش بازار جهانی، سیب زمینی سرخ کرده در سال 2021، به 15.000 میلیارد دلار رسید!

تعریفی از خط تولید فرنچ فرایز استاندارد

خط تولید استاندارد فرنچ فرایز کمترین ضایعات را دارد و بالاترین کیفیت محصول خروجی را ارائه می‌کند. همچنین تمام اتوماتیک است تا کمترین دخالت انسانی در پروسه تولید اتفاق بیوفتد.
از طرفی همین خط تولید استاندارد زمانی به‌صرفه و مطمئن می‌شود که صفر تا صد در ایران طراحی و ساخته شده باشد.

از طرفی تمامی استانداردهای روز دنیای را رعایت کند. کمتر سازنده‌ای توان ساخت فرنچ فرایز ظرفیت بالا را دارد. شرکت زاگرس تاو ماشین قابلیت ساخت خط تولید فرنچ فرایز 500 کیلو در ساعت تا 15000 هزار کیلو در ساعت را دارد.

ویژگی‌های خط تولید صنایع غذایی و فرنچ فرایز

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های خط تولید صنایع غذایی و فرنچ فرایز تمام استیل بودن خط تولید است. همچنین این خط تولید باید دقت زیادی در اندازه‌گیری و کنترل تجهیزات داشته باشد.
خط تولید سیب زمینی نیمه آماده به دلیل ایجاد دقت بالا در برش یا اسلایس، شستن و آنزیم بری سیب زمینی باید تمام اتوماتیک باشد. به همین دلیل سیستم اتوماسیون تمام اتوماتیک با کمترین دخالت انسانی الزامی است.

ویژگی‌های خط تولید فرنچ فرایز

تابلو کنترلر دستگاه دارای plc یا HMI یا از کنتاکتور و اینورتر استفاده می‌کند. مطمئنا استفاده از plc یا HMI به دلیل راحتی، انعطاف پذیری بیشتر در تغییر، قابلیت شبکه شدن، فیدبک سیستم و حجم کمتر عقلانی‌تر است.
این موارد مرز بین فرنچ فرایز طلایی و ترد و فرنچ فرایز بی کیفیت را مشخص می‌کند.

زاگرس تاو ماشین ztm؛ سازنده خط تولید فرنج فرایز

شرکت زاگرس تاو ماشین متشکل از تیمی جوان اما متخصص است. متخصصین ما در زمینه مکانیک و صنایع غذایی تحصیل کرده هستند. به همین دلیل ما توانایی خلاقیتی مثل افزایش بهروری و مصرف پایین دستگاه را داریم. چون ما دغدغه صنعت غذایی را درک می‌کنیم.

زاگرس تاو ماشین، سازنده خطوط صنایع غذایی

برای مثال یکی از خلاقیت‌ها ما در دستگاه بلانچر است که در بخش بعدی به آن اشاره می‌کنیم.

دستگاه بلانچر چیست و چه کاردبردی دارد؟

دستگاه بلانچر (Blanching Machine) برای و هدف آنزیم‌بری و شست‌وشو به کار می‌رود. این دستگاه در واقع راز تازگی و مزه خاص سیب زمینی نیمه آماده است. شرکت ZTM با سیستم منحصر به فرد میکس کردن آب و بخار جهت گرم نمودن آب بلانچر و انتقال سیب زمینی توسط درام، بلانچری با بهترین کارایی را برای مشتریان خود تولید می‌کند.

اگر اطلاعات بیشتری راجع به بلانچر و کاربرد آن نیاز دارید، مقاله بلانچر چیست؟ برای شما آماده شده است.

دستگاه بلانچر چیست و چه کاردبردی هایی دارد؟

خرید خط تولید فرنچ فرایز

خرید خط تولید فرنچ فرایز دو انتخاب پیش روی شما می‌گذارد، خرید از متخصصان ایرانی یا خرید از کشور چین یا اروپا! اما باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم که خرید از کشور چین یا اروپا خود دردسرهایی دارد. مانند عدم پشتیبانی درست و حسابی از طرف شرکت سازنده یا زمان زیادی صرف آوردن دستگاه می‌شود، حالا از گیر و گورهای قانونی برای وارد کردن دستگاه هم بگذریم.

اما خرید خط تولید از زاگرس تاو ماشین این دردسرها را ندارد، چون ما پشتیبانی سریع به شما می‌دهیم و در همه مراحل از ابتدا تا انتها در کنار شما است.

شرکت ztm خط تمام ایرانی فرنچ فرایز را تولید کرد! خط‌های فرنچ فرایز ایرانی در واقع استوک و دست دوم از خارج کشور است و با کمی تعمیر و تغییر به فروش می‌رسد اما زاگرس تاو ماشین صفر تا صد یک خط فرنچ فرایز را با قیمت مناسب‌تر تولید می‌کند. در خبر افتتاح اولین خط تولید فرنچ فرایز ایرانی بیشتر راجع‌به این موضوع صحبت می‌کنیم.

‌قیمت خط تولید فرنچ فرایز

مانند هر دستگاه دیگری قیمت خط تولید فرنج فرایز بستگی به متریال اصلی، ظرفیت و قسمت الکتریکال دارد. برای مثال خط تولید سیب زمینی نیمه آماده اگر تماما از استیل باشد قیمت بالاتری دارد. البته همه خط تولیدهای فرنچ فرایز استیل هستند منظور ما درجه کیفیت استیل است. به طور کلی تابلو کنترلر دستگاه دارای plc یا HMI باشد گران‌تر از حالت استفاده از رله و کنتاکتور است و معمولا قیمت hmi گران‌تر از plc است.

جهت دانستن بهتر معیارهای قیمت و قیمت فرنچ فرایز با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید. با شماره 09124408722 مهمان یک مشاوره رایگان اما مفید باشید.

سازنده خط تولید سیب زمینی نیمه آماده

خرید از واسطه یا سازنده دستگاه فرنچ فرایز؟

برای خرید خط تولید فرنچ فرایز برای صرفه اقتصادی، بهتر است از سازنده دستگاه خرید کنیم. چون واسطه‌ها درصد سود زیادی روی دستگاه می‌‌کشند. و معمولا شرایط پشتیبانی از محصول به شکل پیچیده‌ای انجام می‌شود، چون شما با تولید کننده در ارتباط نیستید. همچنین نمی‌توانید، دستگاه سفارشی خود را هم داشته باشید و مجبور انتخاب از بین گزینه‌های محدود هستید.

معمولا در سطح اینترنت سایت‌های واسطه‌ای وجود دارند که کارخانه تولیدی ندارند. و صرفا محصولات بقیه سازندگان را به فروش می‌رسانند. شما باید از سازنده واقعی دستگاه فرنچ فرایز خرید کنید تا به‌صرفه و باکیفیت باشد.

در آخری کمی هم راجع به خط تولید فرنچ فرایز به صورت خلاصه بدانیم.

خط تولید سیب زمینی نیمه آماده

خط تولید سیب زمینی نیمه آماده حدود 10 مرحله و 27 دستگاه مختلف دارد. به صورت خلاصه این مراحل به شرح زیر است.

 • شست‌وشو و خاک گیری سیب زمینی
 • پوست گیری و برس زنی
 • برش زنی و سورتیگ
 • انزیم بری
 • فرآیند کاهش آهن
 • خشک کردن
 • سرخ کردن
 • روغن گیری و خنک کردن
 • انجماد سریع
 • بسته بندی

طرز تهیه سیب زمینی نیمه آماده

اگر تمایل دارید نحوه تولید یا تهیه سیب زمینی فرنچ فرایز را به طور کامل بدانید همین حالا مقاله طرز تولید سیب زمینی نیمه آماده را بخوانید.

اگر خط تولید فرنچ فرایز می‌خواهید، نگران نباشید ztm آماده درست ساختن است!

اگر قصد راه‌اندازی خط تولید فرنچ فرایز را دارید شرکت زاگرس تاو ماشین با سابقه چندین ساله قابل اطمینان است. ما به عنوان تولید کننده خط تولید سیب زمنی نیمه آماده و نه یک شرکت واسطه فعالیت می‌کنیم.

شرکت زاگرس تاو ماشین در سراسر ایران در زمینه طراحی، تولید، نصب کامل خطوط، ارتقا کارخانه‌ها و ماشین آلات خاص خط فرنچ فرایز (سیب زمینی نیمه آماده منجمد) با بهره‌گیری از بروزترین اطلاعات در این زمینه و با آخرین تکنولوژی‌ها در حال فعالیت است.

شرکت ZTM طراحی تمامی ماشین آلات خط تولید فرنچ فرایز را مطابق با طراحی و تکنولوژی روز اروپا انجام می‌دهد. و با تعهد و تخصص سعی بر راه‌اندازی واحد‌های صنعتی نمونه برای شما را دارد.

شرکت زاگرس تاو ماشین در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و راه اندازی ماشین آلات و خطوط صنایع‌غذایی فعالیت دارد. افتخار همکاری با مجموعه‌های بزرگی مانند چی‌توز، باتو، مزمز و کاله داریم. تضمین کیفیت ما تیم تخصصی طراحی و فنی کارآموزده ماست.

جهت مشاوره رایگان و دریافت قیمت خط تولید فرنچ فرایز، با مدیر فروش ما به شماره 09124408722 تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *