سورتر سیب زمینی

در صنعت ماشین سازی در دنیا برای جدا سازی، سایز بندی و غربال محصول از روش های متنوعی استفاده می شود. از این رو شرکت زاگرس تاو ماشین به همراه متخصصین خود سعی در انتخاب بهترین روش برای این مهم را داشته تا بهترین غربال را برای محصول انجام داده که در نهایت محصولی سورت شده، یک دست و عاری از ضایعات را برای خطوط تولید و بسته بندی محصول داشته باشیم که این امر نقش خیلی مهمی برای رقابت در دنیای صنایع غذایی را دارد.

در شرکت زاگرس تاو ماشین برای تولید هر دستگاه بر اساس بهبود کیفیت، عملکرد تولید و خواسته های مشتری، موثرترین راه حل برای هر موقعیت خاص انتخاب شده است. سورتر های ما با توجه به نوع محصول و هدف نهایی، کاملا اصولی و حساب شده طراحی شده تا محصول مورد نظر را با بالاترین بازده غربال نماید. مرتب سازی با هدف تعیین شده از قبل با توجه به محصول می تواند براساس طول یا ضخامت و سایز خود محصول عملیات مرتب سازی را انجام دهد.

دستگاه های تولید شده در شرکت ما همه یک جریان تولید مطمئن و انعطاف پذیر را تضمین می کنند. اهمیت سورت محصول در خطوط تولید مانند خطوط تولید چیپس سیب زمینی و فرنچ فرایز و … برای به دست آوردن محصولی با کیفیت و یکدست کاملا مشهود است.

سورتر

مورد استفاده در