فرایر

سرخ کردن انواع محصولات فرآیندی پیچیده و مهم است که درآن برای تضمین کیفیت محصول نهایی نیاز به دمای ثابت، تخلیه به موقع بخار و تنظیم زمان ماندگاری در روغن دارد. سیستم گرمایش روغن فرایر به صورت حرارت غیر مستقیم ایجاد می شود. برای یکنواخت نگه داشتن دمای روغن در کل طول فرایر یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی فرایر ها نحوه تامین گرمای مورد نیاز روغن است که باید به صورت تخصصی تعیین شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

از فرآیند های لازم جهت تامین گرمایش روغن فرایر ها که توسط شرکت ما کاملا تخصصی اجرا می شود می توان به گرمایش از طریق بویلر بخار ، مبدل حرارتی ( heat exchanger ) و بویلر روغن داغ اشاره کرد که با توجه به نیاز خط و در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف یکی از روش های فوق در نظر گرفته می شود. در این روش ها درجه حرارت روغن به خوبی کنترل شده و از بالا رفتن پراکسید روغن و فساد آن جلوگیری می شود که در نتیجه ماندگاری روغن را بسیار افزایش می دهد.

استفاده از سنسورهای کنترل دما در نقاط مختلف فرایر و توزیع مناسب روغن داغ در سراسر طول فرایر باعث گردیده که محصول خروجی پخت یکنواخت و کیفیت بسیار بالایی را داشته باشد. هم چنین برای تصفیه روغن فرایر از سیستم فیلتراسیون نواری به همراه بلوئر(blower) که از جمله جدید ترین تکنولوژی فیلتر روغن می باشد. شرکت زاگرس تاو ماشین همواره در صدد بوده که استاندارد های جهانی را رعایت نماید و همواره به فکر پیاده سازی نوآورانه ترین تکنولوژی های دنیا بوده ایم تا بالاترین کیفیت وکارآمد ترین محصولات را به شما ارایه دهیم.

مورد استفاده در